Starburst

4.6 /5
100 + 100 bezriska griezieni Spēlēt tagad

Starburst Iespējas

  • Košas krāsas
  • Lieli laimesti

Starburst Informācija

  • Spēļu veids: Spēļu automāti
  • Programmatūra: NetEnt

Starburst

100 + 100 bezriska griezieni

2012.gadā radītais spēļu automāts Starbust, ko izveidoja NetEnt ir viena no populārākajām šī brīža tiešsaistes kazino spēlēm. Pāris gadu laikā tā spējusi izšauties nebijušos augstumos un kļūt iemīļotāko spēli visā pasaulē. Pirmajā mirklī varētu šķist, spēles automāts ir ļoti primitīvs, jo tajā nav dažādas iespējas, ko piedāvā citi automāti, piemēram, bezmaksas griezieni, tomēr cilvēkus šis spēļu automāts uzrunā!

Kā spēlēt Starbust?

Starbust spēļu automāts ir aprīkots ar pieciem ruļļiem un desmit izmaksas līnijām. No pārējiem spēļu automātiem tas atšķiras ar savu noteiktību. Starbust nepārspīlē ar grafikas efektiem, tādā veidā padarot šo spēli vienkāršu, bet tajā pašā ļoti izklaidējošu. Spēles galvenie simboli ir krāsaini dārgakmeņi, kuri attēloti uz tumši violeta fona. Pirmajā mirklī varētu šķist, ka tie ir attēloti tādā kā kosmosā, kas piešķir spēlei sava veida unikalitāti.

Starbust spēlē iespējams laimēt līdz pat 50 000 monētu. Spektra apakšējā daļā atrodas violetie, zilie un oranžie dārgakmeņi. Uzgriežot zaļos un dzeltenos dārgumus izmaksas kļūst diezgan iespaidīgas. Viena no lielākajām spēles vērtībām ir simbolam 7. Uzgriežot piecus šos simbolus, varēsiet saņemt 120 monētas. Savukārt, uzgriežot piecus zeltītā Bar simbolus, varēsiet tikt pie 250 monētām. Šai spēlei ir gana pievilcīgs likmju diapazons, kas svārstās no €0.10 līdz pat €100. Tādā veidā ikviens varēs atrast sev piemērotāko sākuma likmi!

Viena no lietām, kas Jūs noteikti varētu interesēt ir Starbust Wild simboli, kuri parādās uz otrā, trešā un ceturtā ruļļa. Tie parādās un paliek līdz par trešajam atkārtotajam griezienam, tādā veidā sniedzot lielāku iespēju laimēt! Savukārt, ja atkārtotu griezienu laikā parādās jauni simboli, tie paliek blakus oriģinālajiem simboliem un palielina griezienu skaitu. Vērts pieminēt arī to, ka šī spēle ļauj laimēt abos virzienos – no kreisās uz labo vai no labās uz kreiso pusi!

Kāpēc izvēlēties Starbust?

Starbust iespējams spēlēt gan datorā, gan arī telefonā. Spēlējot Starbust telefonā, skaņa un grafika būs nemainīga, savukārt, pateicoties NetEnt, kurš šo spēli izstrādājis skārienjūtīgā režīmā, spēlēt šo spēli daudz ērtāk būs no mobilā telefona nekā no datora. Visas pieminētās funkcijas ir pieejamas gan datorā, gan telefonā, gan arī planšetē, tāpēc Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko spēlēšanas veidu.