Pokera spēle – to var iemācīties pilnīgi visi!

Cilvēki, esot savu draugu grupā, garos Latvijas vakarus bieži vien pavada spēlējot kādu kāršu spēli; šāda brīvā laika pavadīšana draugu lokā Jums sniedz ne tikai brīnišķīgu iespēju socializēties, bet arī pavadīt laiku jautrā gaisotnē ar patīkamiem cilvēkiem. Latvijā kāršu spēles ir ļoti plaši izplatītas, tomēr ne visās no tām ir kāds azartspēļu aspekts kā tas ir pokerā. Šajā ierakstā uzzināsiet vairāk par pokeru, kā arī pāris padomus, kuri Jums var palīdzēt šīs nervus kutinošās spēles laikā. 

Tātad – pokera spēles var iedalīt trīs dažādos paveidos, kuru galvenā atšķirība ir veids, kādā spēlētājiem tiek izdalītas kārtis. Pirmais paveids ir kopienas kāršu spēles, kuru laikā galda vidū tie iedalītas kārtis, kurām brīvi var piekļūt visi spēlētāji. Šīs ir ļoti populārs pokera spēļu paveids, šīs spēles var sastapt gan tiešsaistē, gan arī fiziski esot klāt kazino. Otrajā paveidā visiem spēlētājiem tiek izdalīts vienāds skaits kāršu, par kuru vienojas pirms spēles uzsākšanas, un pēc tam no šīm iegūtajām kārtīm ir jāsastāda piecu kāršu komplekts. Vēl vienā pokera paveidā pašam spēlētājam ir iespējams vairākas reizes vilkt kārtis no kavas, lai turpinātu spēli. Pokera spēles ir daudz un dažādas, tomēr vienmēr der atcerēties, ka Jūs vienmēr būsiet iesācējs, kad mēģināt iemācīties kādu jaunu pokera spēli. Pastāv īpašas stratēģijas un taktikas, kas ir raksturīgas konkrētajai kāršu spēlei. Tikai praktiski mācoties un spēlējot ir iespējams patiesi iepazīties ar katru no pokera veidiem. 

Turpmāk tiks norādīti arī pāris padomi, kuri ir ļoti vienkārši sekojami pat pokera iesācējam vai arī spēlētājam, kurš ar šo jau ir nodarbojies kādu laiku, tomēr vēlas papildināt savas zināšanas un palielināt iespēju uzvarēt partijās. 

Pirmkārt, mēs Jums iesakām sākt ar bezmaksas spēlēm, kurās arī nebūs nepieciešams norādīt kredītkartes informāciju. Kādu laiku spēlējiet bezmaksas spēles, lai uzzinātu, kā īsti darbojas visi spēles mehānismi un kā tā ir jāspēlē. Lai gan šādas spēles, kuras ir par brīvu, ir interesantas, tomēr tajās nav nekādu laimestu. Tās arī ir lieliski piemērotas iesācējiem, jo ļauj izmēģināt savas spējas un prasmes un iemācīties domāt pāris soļus uz priekšu, lai saprastu, kāds varētu būt nākamais solis ceļā uz uzvaru. 

Otrkārt, Jums ir jāiemācās, kā blefot; šis ir neizsakāmi noderīgi, jo tas jādara laiku pa laikam, lai Jūs netiktu izskatīts par zaudējošo spēlētāju.

Treškārt, apzinieties situāciju un spēles gaitu – jo ātrāk spēsiet noteikt, kuri no citiem spēlētājiem ir spēcīgi, jo vieglāk Jums būs spēlēt un izvērtēt, vai liekat atbilstoša lieluma likmi un risks zaudēt nav pārāk liels.

Visbeidzot, tiek uzskatīts, ka cilvēki zaudē visvairāk naudas, kad viņi ir zaudējuši pašdisciplīnu un tikai tukši cenšas turpināt spēli cerībās, ka tomēr paveiksies. Tas visbiežāk notiek naktī, tādēļ ir ieteicams ik pa laikam padomāt par to, kā jūtaties un vai varbūt būtu nepieciešams neliels pārtraukums, lai atgūtu koncentrāciju.