Yggdrasil

Yggdrasil

Yggdrasil spelesYggdrasil ir lielisks piemērs jaunam spēļu izstrādātājam, kurš pavisam īsā laika posmā ir ieguvis lielu popularitāti un ieguvis atzinību. Savam veiksmes stāstam Yggdrasil var pateikties pieredzējušiem spēļu izstrādātājiem, kuri pirms darba uzsākšanas šajā uzņēmumā, strādāja citos lielos spēļu programmatūru izstrādes uzņēmumos. Neskatoties uz to, ka šī uzņēmuma vēsture ir ne tik sena, tā ir sasniegumu un atzinību piepildīta!

Yggdrasil vēsture

Uzņēmums Yggdrasil tika izveidots 2013.gadā. Pirmssākumos šis uzņēmums izveidoja flash-tehnoloģiju, lai veidotu spēles.  2014.gadā tika radīta platforma iSENSE un uzņēmums atteicās no Flash tehnoloģiju izmantošanas un turpmāk izmantoja tikai HTML5. 2015.gada jūnijā Yggdrasil ieguva nomināciju “Uzlecošā zvaigzne” konkursā EGR Awards. 2015.gada 27.augustā šis uzņēmums izlaida spēli Vikings Go Wild. 2016.gada pavasaris iezīmējās ar to, ka viens no spēlētājiem Vācijā ieguva džekpotu spēlē Holmes and the Stolen Stones. Laimesta summa bija €35,630,70.

Yggdrasil spēļu apskats

Savas pastāvēšanas laikā Yggdrasil ir izlaidis vairāk nekā 35 dažāda kazino spēles. Uzņēmums veido gan spēļu automātus, gan arī galda spēles.  Šīs spēles iespējams spēlēt ne tikai uz datora, bet arī telefoniem un planšetdatoriem. Visas šī uzņēmuma izstrādātās spēles izceļas ar lielisku kvalitāti, perfektu grafiku un animācijām, kā arī ar lielisku skaņas izvēli. Šī uzņēmuma veiksmes atslēga noteikti slēpjas arī tajā, ka viņi nekad nav centušies kopēt kāda cita spēļu izstrādātāja radītās spēles, bet gan vienmēr bijuši sava ceļa gājēji, veidojot spēles, kas pēc viņu pašu ieskatiem liekas labas. Viena no populārākajām viņu spēlēm ir ReefRun. Šajā spēlē spēlētājam ir iespēja saņemt bezmaksas griezienus, kas papildināti ar reizinātājiem. Noteikti jāpiemin arī spēles Lotto 7 Express, Lotto 7 Live Draw, A Cool Million, Gold Bars, Sabbatical, Silver Dollars, Joker Millions, kā arī  Holmes and the Stolen Stones.

Yggdrasil galvenās priekšrocības

Kā jau minējām, Yggdrasil ir samērā jauns uzņēmums, tomēr pavisam īsā laikā tas ieguvis gan neskaitāmas balvas, gan arī uzticību no spēlētājiem visā pasaulē. Spēļu automātu laimesta atdeve pārsvarā ir 96%, padarot to tīkamu ikvienam spēlētājam. Yggdrasil izmanto augstākās kvalitātes grafikas un animācijas, kā arī skaņu, tādā veidā radot profesionālas spēles. Protams, jāpiemin arī tas, ka visās spēlēs tiek izmantota tematika, tādā veidā katra spēle ir kā stāsts, piedzīvojums, kuram ļauties un izbaudīt to. 2015. un 2016. gadā Yggdrasil saņēma arī nomināciju, kā labākie spēļu automātu izstrādātāji, apsteidzot vairākus labi pazīstamus uzņēmumus. Ja Jūs meklējat spēles, kuras ir ar izcilu kvalitāti, tad noteikti iesakām izmēģināt kādu no Yggdrasil spēlēm, jo tās patiešām spēs pārsteigt pat rūdītākos spēlētājus. Šāda veida grafiku un skaņas efektus Jūs vēl nebūsiet piedzīvojuši!

Leave a Comment