Lucky Lady’s Charm

4.5 /5
100 bezriska griezieni Spēlēt tagad

Lucky Lady’s Charm Iespējas

  • Bezmaksas griezieni
  • Košas krāsas

Lucky Lady’s Charm Informācija

  • Spēļu veids: Spēļu automāti
  • Programmatūra: Novomatic

Lucky Lady’s Charm

100 bezriska griezieni

Lucky Lady’s Charm – bezmaksas spēļu automāts ar deviņām līnijām. Uz vienu līniju iespējams uzlikt no viena līdz simts kredītiem, tā kā kopējā likme sasniedz pat 900 kredītus. Spēlē ir bezmaksas griezieni, reizinātāji, kā arī speciālie simboli.

Lucky Lady’s Charm bonusi

Lucky Lady’s Charm spēlei ir vairāki simboli – mārīte, kulons ar akmeni, blondīnes tēls, kā arī citi simboli.

Wild – meitene ar gaišiem matiem. Šie simboli atmaksājas ar lielu koeficientu. Tāpat tās var apmainīt citas kartiņas (izņemot Scatter), kas ļauj no tiem izveidot kombinācijas. Scatter – maģiska gaisma, kas atrodas spēles varoņa rokās. Šādi simboli atmaksājas neatkarīgi no tā, kur tie atrodas uz ekrāna. Iegūstot trīs Scatter simbolus, spēlētājs iegūst 15 bezmaksas griezienus. Bonusa spēles šajā spēlē nepastāv. Tas pats attiecas arī uz džekpotiem – šie šajā spēlē netiek izspēlēti.

Kāpēc izvēlēties Lucky Lady’s Charm?

Lucky Lady’s Charm tehniskā puse ir ļoti pārdomāta un vienkārši lietojama. Šo spēli būs viegli spēlēt ikvienam, arī tiem, kuri neprot angļu valodu. Šai spēlei izmantota lieliska grafika un skaņas efekti, kas to papildina un sniedz spēlētājam lielisku spēles pieredzi.

Lucky Lady’s Charm, ko radījis spēļu izstrādātāju uzņēmums Novomatic, īsti ne ar ko neatšķiras no citiem spēļu automātiem. Vienīgā atšķirība – bildes un grafika. Protams, tie spēlētāji, kuri ir iemīļojuši spēļu automātus ar dažādām opcijām, noteikti spēs novērtēt šo spēli.