Neprogresīvie džekpoti

Kazino jackpotuĪsi skaidrojot, neprogresīvs džekpots ir tāds džekopota veids, kura uzkrājums un iespējamais laimests nepalielinās, ja vairāk spēlētāju iegādājas iespēju piedalīties spēlē. Spēlē, kuras galvenā balva ir neprogresīvs džekpots, šī summa ir noteikta un paliek nemainīga – šis variants ies pie sirds tiem spēlētājiem, kuriem nepatīk riskēt, jo šādā spēlē visi elementi ir zināmi: cik maksā piedalīties šajā spēlē, kāds ir iespējamais vinnests un kas ir jādara, lai to iegūtu. Mūsdienās progresīvie džekpoti (par tiem šajā lapā varat atrast atsevišķu ierakstu!) ir kļuvuši ļoti populāri, tomēr vēl joprojām ir sastopami arī neprogresīvie džekpoti, it īpasi, ja Jūs izvēlaties spēlēt kādu pavecāku spēļu automātu. 

Viens no neprogresīvā džekpota veidiem ir loterija – šajā veiksmes spēlē Jums ir skaidrs, kāda ir iegūstamā balva, jau mirklī, kad pieņemat lēmumu par piedalīšanos. Loterijas ir tādas spēles, kurās spēlētājs iegādājas biļetenu, uz kura ir jau uzrakstīti cipari vai arī ir iespējams pašam izvēlēties savu ciparu kombināciju, kā piemēram, televīzijas spēlē Super Bingo. Tad, kad tiek pārdota biļešu pārdošana uz attiecīgo izlozi, tiek arī skaidri noteikts iespējamā laimesta lielums. Lai iegūtu šo laimestu savā īpašumā, spēlētajam ir jāuzmin visi laimīgie skaitļi, tomēr bieži vien ir arī iespēja savā īpašumā iegūt mazākus laimestus, ja spēlētājs ir atminējis gandrīz visus nepieciešamos skaitļus. Ja pakavējamies pie latviešu Super Bingo loterijas, tad ir jāatgādina, ka šī loterija ļauj spēlētājiem piedalīties vēl vienā papildizlozē arī tad, ja to izvēlētie biļeteni nav laimējuši – ir jāsakrāj noteikts skaits šādu nelaimējušu biļešu, tās jāiesūta un tādējādi ir iespējams piedalīties papildizlozē, kurā arī var laimēt noteiktu naudas summu. Šāda prakse iedrošina spēlētājus atkārtoti iegādāties biļetenus un turpināt izmēģināt savu veiksmi atkārtoti. Vēl viens populārs loterijas veids Latvijā ir loterija Keno; šī loterijas veida aizsākumi ir meklējami senajā Ķīnā, kur to organizēja pati valsts, lai savāktu papildus finanšu līdzekļus. Mūsdienās Latvijā šīs loterijas izlozē ir iespējams laimēt no 0,20 EUR līdz pat 600,000 EUR lielu laimestu, kā arī biļetenus var iegādāties gan biļešu tirdzniecības vietās visā Latvijā, gan arī tiešsaistē internetā.

Lai gan spēļu automātos pārsvarā ir iespējams laimēt  progresīvos laimestus, tomēr ir arī tādi spēļu automāti, kuri piedāvā abas iespējas – gan laimēt progresīvo, gan neprogresīvo laimestu. Šo abu laimestu ieguvei atšķiras tikai kritēriji; iegūstot kādu īpašu simbolu vai simbolu kombināciju spēlētājs savā īpašuma var iegūt neprogresīvo laimestu, bet uzgriežot kādu citu iepriekš noteiktu simbolu vai to kombināciju – progresīvo džekpotu. Noderīgi zināt arī to, ka neprogresīvo laimestu automātos ir cita programmatūra un par cik šie laimesti summāri ir mazāki, programmatūra ir veidota tā, lai laimests tiktu iegūts biežāk – šī ir lieliska priekšrocība spēļu automātiem ar šo džekpota veidu.