Twin Spin

4.7 /5
5€ reģistrēšanas bonuss un 15% iknedēļas cashback Spēlēt tagad

Twin Spin Iespējas

  • Bezmaksas reģistrācijas bonuss
  • Progresīvais džekpots

Twin Spin Informācija

  • Spēļu veids: Spēļu automāti
  • Programmatūra: NetEnt

Twin Spin

5€ reģistrēšanas bonuss un 15% iknedēļas cashback

Twin Spin ir klasikas iedvesmots spēļu automāts. Net Entertainment to izlaida 2014.gadā, padarot par diezgan lielu konkurentu citiem tiešsaistes spēļu automātiem. Tā radīšanas procesā tika gūta iedvesma no tradicionālajiem spēļu automātiem, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka šie spēļu automāti ir garlaicīgi. Šajā spēlē varēsiet atkal satikties ar spēļu automātu ikonām – dimantiem, septītniekiem, ķiršiem un BAR simboliem. Tādā veidā varēsiet gremdēties nostalģiskās un patīkamās atmiņās par pagājušajiem laikiem!

Īpašu odziņu šai spēlei pievieno arī 70.gadu stila mūzika, kas ikvienu spēlētāju aizvedīs uz Lasvegasu. Šajā spēļu automātā ir apvienotas divas pasaules – klasiskie spēļu automāti un modernās video spēļu tehnoloģijas, ļaujot Twin Spin padarīt par nopietnu konkurentu citiem spēļu automātiem.

Twin Spin bonusi

Spēlētajam ir pieejami 243 veidi, kā iespējams vinnēt. Un jāpiemin arī funkcija, ko neredzēsiet nevienā citā spēļu automātā: vismaz divi blakus esošie spēļu automāta ruļļi vienmēr sinhroni griežas un apstājas kopā. Spēles laikā šī funkcija var notikt gan ar diviem, gan arī ar trim vai pieciem ruļļiem, tādā veidā būtiski palielinot Jūsu iespēju uzvarētu. Šajā spēlē laimests ir gana ievērojams – līdz pat 135 000 eiro! Twin Spin celiņu simboli ir: 10, J, K, A, ķirsis, zvans, BAR, 7, dimants un Wild simbols – džokers. Twin Spin spēle ir veidota klasiskā stilā, tāpēc šeit neatradīsi tādas iespējas kā bezmaksas griezienus vai bonusa spēles, tā vietā piedāvājot tradicionālos Wild simbolus.

Kāpēc izvēlēties Twin Spin?

Twin Spin ir tiešsaistes spēļu automāts, tāpēc spēlēt to varat gan no datora, gan arī no telefona vai planšetes. Lai spēlētu Twin Spin Jums nepieciešama tikai pieeja tiešsaistes tīklam! Šī spēle noteikti spēs uzrunāt visus tos, kuri vēl atceras senākās spēles, kuras sastāvēja tikai no simboliem – dimants, septītnieks un ķirsis. Šī ir lieliska iespēja atcerēties vecos labos laikus un 70.gadu stila mūzikas pavadībā uzgriezt veiksmi!