Jurassic Park

4.7 /5
100 bezriska griezieni Spēlēt tagad

Jurassic Park Iespējas

  • Bezmaksas griezieni
  • Augstas kvalitātes grafika

Jurassic Park Informācija

  • Spēļu veids: Spēļu automāti
  • Programmatūra: Microgaming

Jurassic Park

100 bezriska griezieni

Vai atceraties leģendāro Stīvena Spīberga radīto filmu Jurrasic Park? Ja arī Jums šī filma likusies interesanta, noteikti jāpamēģina arī uz šīs filmas pamata radītā tiešsaistes spēļu automāta spēle! Jurassic Park radījis uzņēmums Microgaming, un noteikti patiks ikvienam dinozauru cienītājam!

Jurrasic Park bonusi

Spēle sastāv no 243 laimējošām rindām, 4 bonusa spēlēm, kā arī tai ir izcila grafika un skaņa. Bonusa spēle ir radīta tā, lai aizrautu ikvienu spēlētāju. Bonua spēlē tiek piedāvāts Wild simbols Tyranosaurus Rex. Jums ir iespēja saņemt arī palīdzību no Triceratops, Velociraptor, Dilophosaurus vai Brachiosaurus.

Izvēloties Tyrannosaurus Rex, saņemsiet 12 bezmaksas griezienus ar Wild celiņiem. Izvēloties Velociraptor – spēlētājam būs pieejami 12 bezmaksas griezieni ar Wild simboliem, kuriem nāk klāt reizinātāji, kā arī Split Wild simboli. Savukārt Triceratops paredz 12 bezmaksas griezienus ar kustīgiem Wild simboliem, Brachiosaurus – 12 bezmaksas griezienus ar Mystery laimesta reizinātāju, un Dilophosaurus – 12 bezmaksas griezienus ar laimējošiem Wild simboliem.

Kāpēc izvēlēties Jurrasic Park?

Spēlē tiek piedāvāta arī T-Rex Alert funkcija, kas aktivizējas brīdī, kad ekrānā ir redzams T-Rex. Brīdī, kad šī funkcija ir aktīva, Jums ir lielāka iespēja laimēt lielo laimestu, jo šajā laikā iespējams iegūt līdz pat 35 reizēm lielāku laimestu.

Jurrassic Park ļauj iepazīt varoņus no slavenās filmas, tāpēc šī spēle noteikti spēs aizraut ikvienu.