Age of Gods

4.9 /5
100 bezriska griezieni + 100€ naudas atmaksas bonuss Spēlēt tagad

Age of Gods Iespējas

  • Progresīvais džekpots
  • Izcila grafika

Age of Gods Informācija

  • Spēļu veids: Spēļu automāti
  • Programmatūra: Playtech

Age of Gods

100 bezriska griezieni + 100€ naudas atmaksas bonuss

Spēļu izstrādātāju Playtech izveidotā Age of Gods: Kings of Olympus spēle ļauj spēlētājiem izbaudīt senās grieķu mitoloģijas sniegtās iespējas. Šī spēle ir veltīta Olimpa dievam Zevam. Zevs ir dievu karalis, Olimpa kalna valdnieks, kā arī debesu un pērkona dievs. Šajā spēlē iespējams iepazīties ar šo vareno dievu un  ieraudzīt viņa spēku paša acīm

Age of Gods: Kings of Olympus bonusi

Iepazīstoties ar spēles grafisko daļu, spēlētājam uzreiz ir saprotams, ka tas nokļuvis Olimpa kalna pašā virsotnē, kurā dzīvo visi sengrieķu dievi. Kā zināms, cilvēkam tur nebija iespēja nokļūt, tomēr spēlētājiem visi ceļi ir atvērti. Age of Gods: Kings of Olympus spēle sastāv no 5 ruļliem un 25 izmaksu līnijām. Zeva īsto spēku un varenība spēlētājam ir iespēja izbaudīt tajā brīdī, kad nemirstīgais dievs pielieto zibeni. Šī animācija spēlei pievieno pavisam reālistisku sajūtu.  Savukārt mūzikas izvēle, kas ir atbilstoša sengrieķu laikiem, ļauj vēl labāk sajust šos senos laikus.

Spēlētājiem noteikti patiks četri progresīvie džekpoti, kurus iespējams iegūt šajā spēļu automātā. Džekpota izspēle notiek pēc nejaušības principa. Spēlētājam ekrānā parādās 20 zelta monētas, kuras ir apgrieztas otrādi. Šī monētas nepieciešams apgriezt otrādi un iegūt kombināciju no 3 vienādiem uzrakstiem. To nepieciešams paveikt noteiktā laikā. Attiecīgi – kāda summa būs uz visiem 3 uzrakstiem, tādu summu spēlētājam izmaksās.

Kāpēc izvēlēties Age of Gods: Kings of Olympus

Šī spēle izpelnījusies spēlētāju atzinību visā pasaulē. Tās grafikas kvalitāte ir izcila, savukārt spēles sižets aizraujošs. Spēles piedāvātie bonusi ir gana pievilcīgi ikvienam spēlētājam!