Latvijas slavenākā spēle SuperBingo

Kurš no mums gan nav pavadījis kādu sestdienas rītu, skatoties slaveno spēli SuperBingo? Noteikti, ka Latvijā šādu cilvēku ir ļoti maz. Savā veidā mēs visi labprāt iesaistāmies SuperBingo spēlē, neatkarīgi no tā, vai tikai skatāmies izlozes un jūtam līdzi studijā esošajiem spēlētājiem, vai arī paši aktīvi iesaistāmies un izaicinām savu veiksmi, regulāri pērkot loterijas biļetes gan izlozēm, gan arī citiem laimestiem.

Kā īsti spēlē SuperBingo?

Ja esat jauns spēlētājs, tad jums tiek piedāvāta iespēja online tirdzniecības vietā saņemt bezmaksas SuperBingo kuponu. Tieši tā – kupons pilnīgi bez jebkādas maksāšanas! Uz katra kupona ir 5 spēles laukumi un Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt – tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 eiro, tādēļ Jums būs jāmaksā tik, cik variantus vēlaties spēlēt. Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un nosvītrojiet katrā kolonnā 4 skaitļus, kas nozīmē, ka kopā tas būtu 20 katrā variantā. Skaitļi jānosvītro ar zīmi ”X” un tas jādara ar melnu vai zilu pildspalvu. Ja nevēlaties to darīt pats, tad skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī termināls – tāds spēles veids ir pazīstams kā ātrspēle. Ir iespējama:

 • pilnā ātrspēle,
 • daļējā ātrspēle.

Pilnajā Ātrspēlē termināls izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs, bet pārējos izvēlas termināls. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam – daļējās Ātrspēles variantus.

Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.

Aizpildīto kuponu nododiet pārdevējam, kurš to ievadīs on-line terminālā un pēc samaksas Jums izsniegs Jums kvīti, kas apliecinās Jūsu piedalīšanos izlozē. Uz kvīts Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti 5 kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā termināls vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu  !, tā saukto bingo bonusu, kas automātiski uzskatāms par atminētu skaitli. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi – apkārtējā rāmī. Pēc kvīts saņemšanas nekavējoties pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes. Saudzīgi glabājiet saņemto kvīti, jo vienīgi kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu līdzdalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu. TV izlozes laikā Jūs varat saudzīgi, nebojājot kvīti, atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

Kā rīkoties, ja vēlaties spēlēt internetā?

Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Izvēlieties SuperBingo un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu. Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums – jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.

Spēles terminoloģija – kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

 • Rāmis – četrpadsmit skaitļi, kas izkārtoti rāmī.
 • Centrs – seši skaitļi, kas izkārtoti centrā.

Pavisam iespējami 6 dažādi SuperBingo laimesti. Katras TV izlozes sākumā tiek paziņots bumbiņas kārtas numurs, līdz kurai tiek izspēlēts laimests SuperBingo.

 • Pirmais centrs – Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai  atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.
 • Pirmais rāmis – Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai  atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.
 • Centrs – Laimē visi, kuriem līdz 45. bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.
 • Rāmis – Laimē visi, kuriem līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.
 • Bingo – Laimē tas (tie), kam (kuriem) pirmajam (-iem) atminēti visi 20 skaitļi.
 • SuperBingo – Laimē tas (tie), kam (kuriem) pirmajam (-iem) līdz noteiktai bumbiņai ir atminēti visi 20 skaitļi. Šis (šie) laimētājs (-i) saņem arī Bingo laimestu.

Jāatzīmē vien, ka vienas grupas laimestu ieguvēji var saņemt arī citu grupu laimestus. Katra izloze notiek tik ilgi, kamēr kāds no spēlētajiem ir laimējis SuperBingo vai Bingo. Tātad – iespējams, ka Jūs nomoka arī doma par to, kāda ir varbūtība laimēt?

 • Varbūtība laimēt SuperBingo ir 1 : 2 650 447.
 • Varbūtība laimēt Rāmis ir 1 : 3 360.
 • Varbūtība laimēt Centrs ir 1 : 25.

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties

SuperBingo TV izloze ietvaros notiek SuperBingo skaitļu izloze, kā arī auditorijas spēles un dažādas papildspēles. SuperBingo izloze tiek filmēta sestdienās ap plkst. 14:00 un tiek pārraidīta televīzijā svētdienās plkst. 10:00 TV3. Arī Jūs varat būt šīs TV izlozes dalībnieks! Piedaloties SuperBingo izlozē, Jūs iegūstat TV izlozes ciparus – 4  ciparu kombināciju. Spēlējot vairākus variantus uz viena kupona, Jūs saņemsiet sekojošu TV izlozes ciparu kombināciju skaitu:

 • 1 spēles variants – 1 TV izlozes ciparu kombinācija;
 • 2 spēles varianti – 3 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 3 spēles varianti – 5 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 4 spēles varianti – 6 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 5 spēles varianti – 8 TV izlozes ciparu kombinācijas.

Uzmanīgi vērojiet SuperBingo TV izlozi – ja Jūsu TV izlozes ciparu kombinācija sakrīt ar to, kas tiek uzrādīta TV izlozes laikā, Jūs varat pieteikties dalībai nākamās nedēļas SuperBingo TV izlozes auditorijas spēlēm. Jums ir nekavējoties jāzvana pa tālruņa numuru +371 67224906, jo dalībnieki tiek reģistrēti zvanu pieņemšanas kārtībā un reģistrācija tiek noslēgta, kad reģistrēts nepieciešamais dalībnieku skaits. Kad nāksiet uz TV izlozi, neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un kvīti.